ورود اعضاء
پیام روز
فراموش نکنید که « زمین به ما تعلق ندارد ؛ بلکه ما به آن تعلق داریم.» < رالف ادبرگ >
Skip Navigation Links
اخبار موسسه
نویسنده: سيد جعفر مهدوي الحسيني
برگزاری كارگاه آموزشي روز زمین پاک در دبستان دخترانه شاهد قاین

در روز 2 اردیبهشت ماه به مناسبت  روز زمين پاك و آغاز هفته زمین پاک كارگاه آموزشي ويژه دانش آموزان توسط موسسه زيست محيطي حامیان طبیعت و  اداره حفاظت محیط زیست قاين در دبستان دخترانه شاهد با  مشاركت دانش آموزان این مدرسه  و با همكاري مديريت  آموزش و پرورش شهرستان قاين برگزار شد.

  با  مساعدت و همکاری مديريت و  معلمین این مدرسه با موسسه حامیان طبیعت دانش آموزان اقدام به ساخت کاردستی با ضایعات و دور ریختنی های خانگی کرده بودند که در نمایشگاهی به نمایش گذاشته شده بود و همچنین نقاشیهای زیبای دانش آموزان با موضوع زمین پاك و شعارهای زیبای زیست محیطی  در سالن با جلوه زیبایی آراسته بود .

در اين برنامه ابتدا دانش آموزان با اجراي سرود در خصوص زمين پاك و خواندن  دكلمه  و همچنين شعار هاي زيبا برنامه را شروع و بعد با ارائه كليپ و انيميشن هاي زيست محيطي و همچنين صحبت درباره گراميداشت اين روز و وظيفه دانش آموزان در حفاظت از محيط زيست  از طرف كارشناسان موسسه حاميان و اداره حفاظت محيط زيست ادامه يافت.

  با صحبت های  مدیر موسسه حامیان، دانش آموزان دبستان شاهد به عنوان همیار محیط زیست معرفی شدند و قبول نمودند  در این عرصه همراه و فعال باشند.

در انتها دانش آموزان به نقاشي  بر روي پارچه  با موضوعات مختلف زيست محيطي پرداختند.


و با توجه به پخش کلیپهای زیبای آقای حسنی مسئول واحد آموزش اداره  حفاظت محیط زیست و توضیحات خوبشان دانش آموزان با طبیعت و حیوانات و زندگی آنها آشنا شدند.

همچنين در اين برنامه سركار خانم صدر معاونت محترم اداره آموزش و پرورش، كارشناس  آموزشي اداره آموزش و پرورش و آقاي مهندس خواجوي رياست محترم اداره حفاظت محيط زيست قاين حضور داشتند.

از تمامي كساني كه ما را د اجراي اين برنامه ياري كردند سپاسگذاريم.

1393/02/04
533 بازدید


نظرات بازديدكنندگاننام و نام خانوادگی :  
آدرس وب سايت :
آدرس ايميل :  
 
كد تصوير بالا را در كادر زير درج نماييد.
 

موضوعات
نظرسنجی
انجمن حامیان طبیعت قهستان را چگونه ارزیابی می کنید؟نتایج ثبت رای