ورود اعضاء
پیام روز
درخت یعنی اکسیژن ، یعنی آب ، یعنی رودخانه ، یعنی غذا ، یعنی زندگی . < >
Skip Navigation Linksبرگزاری کارگاه آموزشی محیط زیست ...
اخبار موسسه
نویسنده: سید فواد فقيه
برگزاری کارگاه آموزشی محیط زیست ...

کارگاه آموزشی محیط زیست به مناسبت هفته هوای پاک  روز پنجشنبه مورخ 92/11/3 ویژه دانش آموزان و کودکان در سالن ورزشی آزادی شهرستان قاین توسط موسسه زیست محیطی حامیان طبیعت قهستان، تشکل زیست محیطی آهونواز قاین و اداره حفاظت محیط زیست قاین برگزار شد.

این کارگاه به مناسبت هفته هوای پاک با هدف فرهنگ سازی و آموزش کودکان درباره مسائل محیط زیست به خصوص آلودگی هوا برگزار شد.

در این کارگاه دانش آموزان در ایستگاه های مختلف از جمله نقاشی با موضوع محیط زیست و آلودگی هوا، آشنایی با حیات وحش و منطقه حفاظت شده شاسکوه قاین، بازی آلودگی هوا و تفکیک زباله، پخش انیمیشن آلودگی هوا و کار با دوریختنی ها و ساخت ماکت شرکت کردند.

این کارگاه با حضور مدیر کل معاونت و کارشناسان محیط زیست استان خراسان جنوبی، فرماندار شهرستان قاین، مدیریت و معاونین اداره  آموزش و پرورش شهرستان، کارکنان شهرداری قاین و اعضای شورای شهر قاین، فعالین اجتماعی و تعدادی از معلمان،مدیران، مربیان مدارس و مهدهای کودک برگزار شد.

از همکاری شهرداری قاین، اداره ورزش و جوانان قاین، آموزش و  پرورش و تمامی کسانی که ما را در  اجرای این برنامه یاری کردند سپاسگذاریم.

1392/11/23
2036 بازدید


نظرات بازديدكنندگاننام و نام خانوادگی :  
آدرس وب سايت :
آدرس ايميل :  
 
كد تصوير بالا را در كادر زير درج نماييد.
 

موضوعات
نظرسنجی
انجمن حامیان طبیعت قهستان را چگونه ارزیابی می کنید؟نتایج ثبت رای